logo1

Firma  Beautyeurope.eu prowadzi dystrybucję w Polsce i Europie – innowacyjnego produktu:

współpracując z klientami hurtowymi oraz indywidualnymi.

Poszukujemy firm do współpracy na terenie całej Europy.

Zajmujemy się sprzedażą wyrobów medycznych, dostarczaniem wiedzy w zakresie medycyny regeneracyjnej i estetycznej, opracowywaniem innowacyjnych produktów oraz rozwojem swoich klientów w dziedzinach, w których dążą do perfekcji.

Celem firmy jest dostarczenie na rynek certyfikowanych wyrobów medycznych najwyższej jakości w najniższych cenach. Ogromne doświadczenie pozwala nam produkować wyroby pod własną marką, jak i dostarczać produkty najwyższej jakości z różnych stron świata. Specjalnie zaprojektowana platforma internetowa www.beautyeurope.eu ma spełnić oczekiwania osób poszukujących bezpiecznych i skutecznych produktów, osób chcących rozwijać swój warsztat i wymieniać się doświadczeniami.

To miejsce, gdzie w przyszłości pacjenci będą mogli znaleźć swoją ulubioną klinikę, nabyć produkty polecane przez specjalistów oraz zdobyć wiedzę o nowych trendach i możliwościach, jakie daje im medycyna. Beautyeurope.eu to firma, dla której piękno ma postać wielowymiarową. Nie tylko piękno zewnętrze, ale przede wszystkim zdrowie i dobre samopoczucie pozwala czuć się pięknym.